FOTOGRAFICZNY PUNKT USŁUGOWY

Sesja wykonywana jest w studio fotograficznym w Gdańsku, ul. Świętokrzyska 60.

Tego typu sesja fotograficzna wymaga odpowiedniego przygotowania. Poza uśmiechem warto wziąć ze sobą:

  • szlafrok
  • wygodne obuwie
  • kilka rodzajów bielizny (zwróć uwagę na wybrany pakiet),
  • ulubioną muzykę
  • jedzenie i napój (na miejscu jest możliwość przygotowania herbaty lub kawy)

Czas spędzony podczas sesji będzie przemijał w miłej atmosferze, bez spięcia i zdenerwowania. To Ty decydujesz o tym gdzie są granice Twojej intymności oraz to w jakich pozycjach czujesz się dobrze. Fotografie są dla Ciebie, a nie dla mnie i zarówno sama sesja jak i wydruki fotograficzne mają być takie jak tego oczekujesz. Jeśli po sesji okaże się, że efekt jest niezadowalający to zwrócę Ci pieniądze.

Pakiet DELIKATNY POWIEW WIATRU

Cena: od 550 zł
Sesja wykonywana jest w większości przy użyciu zwiewnych materiałów w przeróżnych kolorach. Podczas sesji często stosuję wiatrak rozwiewający włosy i materiał otulający ciało co daje powiew porannej świeżości. Jeśli lubisz lekkie, subtelne fotografie to jest to pakiet dla Ciebie.

 

Pakiet UWIELBIAM SWOJĄ NATURALNOŚĆ

Cena: od 450 zł
Jesteś Kobietą otwartą, lubiącą nowe doświadczenia, pokazującą światu zawsze siebie taką jaką jesteś naprawdę? Pakiet ten jest idealny dla Ciebie. Weź ze sobą to co czujesz i to co lubisz.


Ofertę fotografii aktu kieruję tylko i wyłącznie do kobiet, które lubią i szanują swoje ciało takie jakie jest oraz umieją docenić każdy jego centymetr. Wykonuję fotografię artystyczną Kobiet (nie mylić ze zdjęciami typowo erotycznymi lub porno). W tym roku nie fotografuję ani mężczyzn, ani par.

Jestem żonaty i ogromnie szczęśliwy z tego powodu. Mam wspaniałą Żonę, tę Jedyną! – to ważna informacja dla wielu klientek. Piszę o tym na samym początku ponieważ spotkałem się nieraz z opinią, że fotograf aktu poszukuje wrażeń erotycznych podczas sesji. Takie doznania pozostawiam innym „fotografom”. Dla mnie akt to przygoda z ciałem jak i oświetleniem. Połączenie tych dwóch ważnych elementów powoduje u mnie poczucie szczęścia i spełnienia.

Przez kilka lat "photoshopowałem" fotografie natomiast nie jest to zgodne z moim wyobrażeniem fotografii aktu. Nie znaczy to, że oddawane fotografie nie są poddane żadnej obróbce natomiast bardzo mocno stawiam na naturalne piękno Kobiety. Wyimaginowana przez bardzo wiele osób sztuczność i podążanie za szaleńczo przesadzonym wyglądem Kobiet prosto z okładek znanych czasopism spowodowała, że naturalne piękno Kobiety zostało całkowicie zatracone. 


Uwielbiam bawić się światłem na nagim ciele, eksperymentować, fotografować nieszablonowo. Dzięki temu efekt sesji jest zawsze wyjątkowy, a przy tym stanowi dla obu stron ciekawe doświadczenie i udaną zabawę w luźnej atmosferze.

Nie do mnie należy ocena czy fotografie aktu przeze mnie wykonywane są profesjonalne natomiast zapewniam o swoim profesjonalnym podejściu do wykonywanej usługi, która jest moją pasją od lat. Dla mnie każda sesja w studio lub w plenerze to przygoda i kolejny zbiór cennych doświadczeń – po sesji gwarantuję, że będziesz miała podobne odczucia, a przede wszystkim nabierzesz jeszcze większej pewności siebie.

 

Materiał, który oddaję, jest selekcjonowany przeze mnie wraz z uwzględnieniem Twoich oczekiwań. Dla mnie każda fotografowana osoba jest modelką więc jeśli masz obawy o to, że „nie wyjdziesz poprawnie” to pragnę zaznaczyć, że w moim wyobrażeniu nie ma poprawnych zdjęć – są natomiast tylko te WYJĄTKOWE dla Ciebie. Nie zawsze to, co podoba się mi, musi podobać się Tobie. Podczas sesji cały czas ustalamy, co jest dla Ciebie najlepsze i czy czujesz się swobodnie. Na bieżąco pokazuję wykonane zdjęcia i to Ty decydujesz czy dany pomysł jest odpowiedni dla Ciebie.

 

Wszystkie wyselekcjonowane zdjęcia oddaję w trzech kopiach (w zależności od pakietu są to płyty DVD lub pendrive’y) Po przekazaniu materiału pozbywam się ze swoich zbiorów wszystkich wykonanych zdjęć. Daję tym samym gwarancję, że Twoje zdjęcia nie zostaną nigdy wykorzystane, powielone lub wykradzione. Pozostawiam jedynie te pliki, na które wyraziłaś zgodę na publikację w mojej ofercie. Zaznaczam jednak, że nie ma obowiązku wyrażania zgody – jest to opcja zupełnie dodatkowa umożliwiająca tym samym otrzymanie atrakcyjnej zniżki.

Na sesję poświęcam w zależności od pakietu od 2-3 godzin do całego dnia.

Zapraszam
Michał PiotrowskiAkt artystyczny w studio fotograficzny, fotograf aktu, sesja nago Gdańsk

Pakiet DLA PARTNERA

Cena: od 850 zł (czasowo pakiet niedostępny)
Chcesz zaskoczyć swojego życiowego partnera? Być może wspominał Ci kiedyś, że chciałby mieć Twoje nagie fotografie? A może sami próbowaliście sił w amatorskiej fotografii aktu?

Powyższy pakiet jest przygotowany nie tylko z myślą o Tobie ale również o Twoim partnerze. Jako mężczyzna znam oczekiwania swojej płci oraz spore doświadczenie przy sesjach pokazało czy są one możliwe do zrealizowania przy zachowaniu delikatności kobiet. Po kilku latach fotografowania zapewniam, że taki efekt jest możliwy do osiągnięcia i każdy mężczyzna będzie bardzo zadowolony z wykonanej sesji. Ponadto dzięki sesji (oraz zadowoleniu męża) jeszcze bardziej umocnisz swoją pewność siebie.

 

Pakiet ŚWIĄTECZNY

Cena: od 550 zł
Jest to propozycja dla Pań, które chciałyby przygotować wyjątkowy prezent pod choinkę na Święta Bożego Narodzenia. Nie znaczy to, że na sesji panuje jedynie świąteczny klimat z typowymi akcesoriami w postaci bombek, śnieżynek i reniferów jednak dodatkowy akcent pasujący do zimowego klimatu również zostanie uwzględniony.

Aby jednak efekt sesji mógł zostać odpowiednio przekazany w formie prezentu oferuję kilka możliwości. Pierwszą z nich jest bardzo wysokiej jakości fotoalbum z wyselekcjonowanymi fotografiami. Wydany w profesjonalnej oprawie wraz z ozdobnym pokrowcem i płytą DVD zapewni pamiątkę na całe życie.

 

Pakiet WALENTYNKOWY

Cena: od 450 zł
Sesja z przeróżnymi walentynkowymi akcesoriami. Serca, misie, pluszaki, czerwone taśmy, kokardy, tabliczki z oryginalnymi napisami, czekoladki i dużo miłości dla ukochanego. Na sesję warto zabrać ze sobą kilka wersji bielizny. Część sesji jest wykonywana w bieliźnie, a druga część zupełnie nago.

Przygotowanie takiego prezentu należy rozpocząć minimum na koniec stycznia. Wtedy masz pewność, że zdjęcia zostaną przygotowane na czas.

Do udanego efektu z sesji należy się odpowiednio przygotować dlatego jeśli do Walentynek zostało mniej niż 7 dni, a dokładnie 14 lutego chciałabyś podarować swojemu ukochanemu prezent w postaci Twoich przepięknych zdjęć aktu to niestety jest to zbyt mało czasu. Z pewnością nie jest to „szybki” prezent.


Fotografie przekazywane są m.in. w formie:

- wydruk fotograficzny w formacie 15x23 cm lub 20x30 cm

- fotoalbum w formacie 20x20 lub 20x30 (opcja za dodatkową opłatą) - opcjonalnie fotoksiążka PRO lub BASIC

- kalendarz z 1 lub 12 zdjęciami (opcja dodatkowo płatna dla pakietów ŚWIĄTECZNY i WALENTYNKOWY)

- 3 kopie płyt DVD z wyselekcjonowanymi zdjęciami