FOTOGRAFICZNY PUNKT USŁUGOWY

Kalendarze 12 stron

Kalendarz z własnych zdjęć, 12 stron, 12 zdjęć w kalendarzu, fotokalendarz Gdańsk druk, Gdynia, Sopot

Idealna pamiątka na Święta Bożego Narodzenia lub na Dzień Babci i Dziadka. Minimalna ilość zdjęć to 12 szt jednak istnieje możliwość przygotowania projektu na każdy miesiąc z większą ilością fotografii. Prześlij nam swoje zdjęcia na e-mail swietokrzyska@2style.pl lub dostarcz pliki do nas do Fotograficznego Punktu Obsługi Klienta, a my zajmiemy się projektem. Przed wydrukowaniem otrzymasz do zatwierdzenia projekt kalendarza na e-mai.

 więcej 

Kubek ze zdjęciem

Fotokubki, kubek ze zdjęciem, kubek z fotografią Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Bardzo prosty ale jakże często wybierany upominek dla najbliższych - z pewnością ucieszy każdą obdarowaną osobę.

 więcej 


Kalendarze Biurkowe

Kalendarz biurkowy 12 stron własne zdjęcia Gdansk

Oferujemy trzy rodzaje kalendarzy biurkowych. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie. Niezależnie od tego czy posiadasz zdjęcia w poziomie, w pionie czy kwadratowe z pewnością przygotujemy dla Ciebie wspaniały kalendarz biurkowy na kolejny 2020 rok.

 więcej 

Portret Świąteczny

Portret świąteczny fotograf gdańsk, zdjęcia świąteczne

Portret Świąteczny z pewnością sprawdzi się jako pocztówka, pięknie wypełni fotobombkę lub udekoruje Twoje mieszkanie w okresie świąt.

 więcej 

 Fotopuzzle

Fotopuzzle, puzzle z własnym zdjęciem, zdjęcia na puzzlach Gdańsk

Fotopuzzle są bardzo dobrym pomysłem na prezent dla dziecka. Jest również często wybieraną pamiątką na koniec roku szkolnego dla uczniów.

 więcej 

Fotobombki

Fotobombka z własnym zdjęciem, zdjęcie w bombce

Fotobombki z własnymi zdjęciami stanowią wyjątkową pamiątką na Bożonarodzeniowej choince. Prześlij nam swoje zdjęcia lub przyjdź na świąteczną mini sesję w wyjątkowym, ciepłym klimacie.

 więcej 

Fotokartki świąteczne

Fotokartki świąteczne z własnym zdjęciem, świąteczne pocztówki

Kartki świąteczne z własnymi zdjęciami - prześlij świąteczne życzenia swojej rodzinie i znajomym w oryginalny sposób.

 więcej 

Fotokula śnieżna

Śnieżna kula ze zdjęciem, fotografia w kuli, zdjęcie w kuli śniegowej, własne zdjęcie w fotokuli, fotogadżety, fotoupominki Gdańsk

Najczęściej kupowany fotoprodukt w okresie zimowym. Idealny dla każdego dziecka choć lubiany przez wielu dorosłych, którym kula śnieżna przypomina dzieciństwo. Fotokula z własnym zdjęciem podobnie jak fotopodstawki szklane, fotopudełko czy podkładka pod myszkę daje możliwość wielokrotnej wymiany zdjęcia we własnym zakresie.

 więcej 

Fotobrelok

Fotobrelok, zdjęcie w breloku, zdjęcia w breloczku

Jeżeli chcesz mieć zdjęcie ukochanej osoby zawsze przy sobie proponujemy wykonanie breloku z wybranym przez siebie zdjęciem. Brelok może pomieścić dwa zdjęcia w formacie zbliżonym do 3,4 x 4,4 cm. Przy wykonaniu zdjęć do dokumentów w naszym punkcie, fotobrelok możemy od razu przygotować na miejscu.

 więcej 

Fotoalbumy tradycyjne

Album tradycyjny, pergamin, album do wklejania zdjęć, własna okładka albumu Gdańsk, fotograf

Album do wklejania zdjęć dający ogromne możliwości personalizacji: szeroki wybór linii okładek i uszlachetnień. Dla albumu tradycyjnego do wyboru są także: liczba i kolor kartek oraz format.

 więcej

Podkładka pod myszkę

Podkładka pod myszkę z własnym zdjęciem, fotopodkładka, zdjęcie na podkładce Gdańsk

Wyjątkowa podkładka pod myszkę umożliwiająca wielokrotną wymianę fotografii. Wystarczy wydrukować zdjęcie lub indywidualnie przygotowany projekt ze zdjęć (np. kolaż) w formacie 20x25 cm i włożyć je w specjalnie wyznaczone miejsce fotopodkładki. Produkt dostępny od ręki.

 więcej