FOTOGRAFICZNY PUNKT USŁUGOWY

Kalendarze 2022, prezenty, fotogadżety

Fotoksiążki, fotopuzzle,  fotokubkikalendarz z własnymi zdjęciami, fotoalbumy, śnieżne kule itp. Sprawdź co aktualnie mamy w fotograficznej ofercie na zbliżające się święta.
Jesteśmy w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60

 więcej 

Zdjęcia do dokumentów (również ze zdalną opcją - ONLINE)      

Zdjęcia do dokumentów, zdjęcia do dowodu, zdjęcia legitymacyjneWykonujemy  zdjęcia do wszystkich dokumentów (do paszportu, dowodu osobistego, legitymacji, dyplomu, wizy dla każdego kraju w tym wizy amerykańskiej). Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonanie udanej jak i przede wszystkim prawidłowej fotografii.

Więcej

Druk zdjęć

Tradycyjne odbitki, wydruki wielkoformatowe, fotobrazy lub druk na piance. To wszystko oferujemy w naszym punkcie usługowym w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60 - zamówienia można również składać drogą elektroniczną.
Drukujemy każdy format zdjęcia (również nietypowe rozmiary, które docinamy na miejscu). Wydruki zdjęć oferujemy zarówno w trybie ekspresowym jak i standardowym.

Więcej

Sesje biznesowe

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą fotografii  biznesowej. Sesje wykonujemy w naszym Fotograficznym Punkcie Usługowym w Gdańsku jak i w plenerze lub obiektach biurowych na terenie całego Trójmiasta. Pomagamy odpowiednio przygotować się do zdjęć. 

Więcej


Skanowanie

Skanowanie slajdów Gdańsk, retusz i skanowanie starych zdjęćPrzy większych ilościach oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Skanujemy stare zdjęcia, slajdy, klisze, negatywy, pozytywy oraz inne płaskie powierzchnie. Dostarcz do naszego punktu w Gdańsku na ul. Świętkorzyskiej 60 swoje klisze lub stare zdjęcia, a podpowiemy jak najlepiej zarchiwizować cyfrowo materiał.

Więcej